БеркоШко — це очна альтернативна школа, яка неперервно діє в Києві з 2011 року
Створена батьками для власних дітей.
У навчальному 2026-2027 році, у БеркоШко навчатиметься лише 11 клас.
Оскільки школу ми робимо для своїх, то головний акцент - на спілкуванні і навчанні. А у випускному класі - на підготовці до НМТ (математика, мова, історія, біологія).
Також в БеркоШко можна зависати на гамаках, гуляти в лісі, ходити на екскурсії, грати в D&D чи бадмінтон :)

Локація
Берківці (неподалік Lavina Mall)
Розклад
Очне навчання 3 дні на тижнень 9:00-17:00 (ввечері школа працює до останнього учня), з великою перервою на обід і прогулянку 12:30-13:30. Прогулянка обов'язкова за будь-якої погоди
Оцінки
В БеркоШко немає системи оцінок, але є розлогий зворотній зв'язок
Вартість
12 000 грн/місяць (харчування, обладнання для занять, усілякі ремонти включно)
Харчування
Щодня свіжий домашній обід, з урахуванням побажань щодо дієти, алергій тощо
Гаджети
Ми не практикуємо вилучення гаджетів, але створюємо умови розвитку самоконтролю у самих учнів
Як це?

lb.ua

Українське радіо

hromadske
promum

Читомо
Не хочеться хизуватися балами НМТ випускників, бо це більше досягнення самих учнів, ніж школи. Можна надати абсолютно рівні можливості різним людям, але тільки внутрішні бажання і зусилля визначатимуть результат.
Проте мені надзвичайно радісно знати, що попри війну, більшість наших випусників вступили туди, куди прагнули: УКУ, КНУ, ХША, УАЛ, НауКМА, дехто навіть до Ягеллонського університету :) Минув рік і дехто з них змінив місце навчання, дослухавшись до себе.
Ми ніколи не ставили собі за мету школи саме вступ, але завжди цінували самовизначення: "що тобі подобається", "що гарно вдається", "чим тобі цікаво займатися"?
Ще одним важливим моментом мені видається висока відповідальність самих учнів за власне навчання. Відсутність оцінок, як зовнішньої спонуки, тісне спілкування з вчителями, пробуджують відчуття, що це тобі треба і від тебе самого залежить.
І випускникам, точніше вже студентам, це стало відчутно. Формат навчання в університеті після БеркоШко виявився доволі зрозумілим, більше дивувала велика кількість людей навколо :)
Валентина Мержиєвська