Про нас

PXL_20240321_082747261.MP.jpg

Куратори

9 клас Валентина +380(63) 261-9343

6 клас Марія +380(68) 197-7591

З усіх питань пишіть: berkoshko@gmail.com

БеркоШко — це очна альтернативна школа, яка неперервно діє в Києві з 2011 року

Всі, хто стежив за БеркоШко знає, що це обмежений проєкт. Одна група вже випустилась, а інша щойно завершиле 8 клас. Ми не планували розширюватись. Але, життя непередбачуване :)

Йдучи назустріч родинам, які вже в БеркоШко, відкриваємо на наступний рік невеличкий клас для молодших братиків-сестричок.

Тобто, у наступному навчальному 2024-2025 році, у БеркоШко буде діяти 9 і 6 клас.

Оскільки школу ми робимо для своїх, то головний акцент - на спілкуванні і навчанні. Чимало дітей за часи ковіду і війни трохи вчитись відвикли, але за бажання все можна надолужити.

Також в БеркоШко можна зависати на гамаках, гуляти в лісі, ходити на екскурсії, грати в D&D чи бадмінтон, щось майструвати :)

Набір до 6 класу

У 6 класі на наступний 2024-2025 навчальний рік ще є кілька місць.

Запрошуємо до нашої спільноти тих, кому важливе живе спілкування і є бажання навчатися (якщо щось пропущено — допоможемо надолужити, якщо є власні захоплення — підтримаємо).

Щодо співбесіди телефонуйте кураторці 6 класу за телефоном зазначеним вище.

Ми дуже цінуємо живий формат і намагаємося його зберегти за будь-яких обставин. Добре готуємося до зими — у нас дров'яна пічка і ліхтарі на акумуляторах. Тож, навіть з приготуванням їжі проблем немає.

Але саме головне — це спільнота, у якій ми вчимося порозумінню і співпраці, хай які різні люди збираються під дахом БеркоШко.

І хоча діти, зазвичай, кажуть, що для них найцінніше спілкування, дорослі пильнують якість навчання. 

Розбіжність у знаннях дітей, які навчались у різних обставинах, разюча, але ми даємо з цим раду.

Втім, головною метою БеркоШко є сприяння у самовизначенні. На нашу думку, якщо людина правильно визначить свій подальший крок, то й з підготовкою до тестів, і з самим вступом до вишів, проблеми не буде.

Що якнайкраще підтверджує досвід наших випускників :)

PXL_20211207_143855407.jpg

Умови

🗺️

 

Локація

Берківці (неподалік Lavina Mall)

📅

 

Розклад

Очне навчання 4 дні на тижнень 9:00-18:00 (ввечері школа працює до останнього учня), з великою перервою на обід і прогулянку 13:00-14:30. Прогулянка обв'язкова за будь-якої погоди

✔️❌

 

Оцінки

В БеркоШко немає системи оцінок, але є розлогий зворотній зв'язок

💰

 

Вартість

12 000 грн/місяць (харчування, обладнання для занять, усілякі ремонти включно)

🍲

 

Харчування

Щодня свіжий домашній обід, з урахуванням побажань щодо дієти, алергій тощо 

📱

 

Гаджети

Ми не практикуємо вилучення гаджетів, але створюємо умови розвитку самоконтролю у самих учнів

Не хочеться хизуватися балами НМТ випускників, бо це більше досягнення самих учнів, ніж школи. Можна надати абсолютно рівні можливості різним людям, але тільки внутрішні бажання і зусилля визначатимуть результат.

Проте мені надзвичайно радісно знати, що попри війну, більшість наших випусників вступили туди, куди прагнули: УКУ, КНУ, ХША, УАЛ, НауКМА, дехто навіть до Ягеллонського університету :) Минув рік і дехто з них змінив місце навчання, дослухавшись до себе. 

Ми ніколи не ставили собі за мету школи саме вступ, але завжди цінували самовизначення: "що тобі подобається", "що гарно вдається", "чим тобі цікаво займатися"?

Ще одним важливим моментом мені видається висока відповідальність самих учнів за власне навчання. Відсутність оцінок, як зовнішньої спонуки, тісне спілкування з вчителями, пробуджують відчуття, що це тобі треба і від тебе самого залежить.

І випускникам, точніше вже студентам, це стало відчутно. Формат навчання в університеті після БеркоШко виявився доволі зрозумілим, більше дивувала велика кількість людей навколо :) 

Валентина Мержиєвська